Wszystkie ważne informacje o Twojej podróży w jednym miejscu.

Szukasz autobusu z Polski do Niemiec. Chcesz jechać do rodziny lub do pracy. Albo szukasz transportu w innym celu. Jesteś w idealnym miejscu. Polecamy busy do Niemiec i nie tylko. Cobra Bus oferuje komfortowe i bezpieczne przewozy z Polski do Niemiec prosto do celu. Niezależnie od tego, czy jesteś w dużym mieście, czy w małej miejscowości, Cobra Bus odbierze Cię z każdego miejsca w Polsce i zawiezie do Niemiec, gdzie tylko zechcesz. Usługa działa codziennie, również w soboty i niedziele.

Cobra Bus oferuje nowoczesne, klimatyzowane busy z wygodnymi fotelami dla pasażerów i podświetlanymi siedzeniami. Zarezerwuj swoją podróż z Polski do Niemiec online i ciesz się komfortową podróżą. Cobra Bus BUS dba nie tylko o bezpieczeństwo pasażerów, ale także o ich komfort. Dlatego jako pierwszy operator w Polsce oferujemy to naszym klientom w postaci darmowej aplikacji Cobra Bus. Aplikacja pozwala na dokonanie płatności i sprawdzenie, gdzie w danym momencie znajduje się autobus. Pozwala również na dzielenie się swoimi trasami z innymi użytkownikami. Co więcej, aplikacja Cobra Bus zachęca do zabrania ze sobą niezbędnych dokumentów.

Możliwość śledzenia całej podróży w czasie rzeczywistym.

Szybki, intuicyjny dostęp do natychmiastowej rezerwacji miejsc na pokładzie z dowolnego miejsca. Aplikacja wyświetla godziny odjazdu i powrotu oraz numer autobusu. Z Cobra busy do Niemiec kursują codziennie i docierają do centralnych Niemiec, dając Ci swobodę wyboru terminu wyjazdu. Usługa ta jest dostępna dla pasażerów wyjeżdżających ze Śląska, Opola, Dolnego Śląska i Lubuskiego*. Dla większych grup możemy również dostosować usługę do życzeń klienta. Naszą usługę wybierają co miesiąc tysiące klientów, którzy doceniają nasz wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa oraz przyjazny personel, który potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania. Posiadamy najnowocześniejszą flotę w Europie. Twoje bezpieczeństwo i komfort jest dla nas priorytetem, dlatego nasze busy do Niemiec są klimatyzowane. Zobacz pełną ofertę na i skorzystaj już dziś.

bus jadący do niemiec

Razem z naszymi klientami podróżujemy z zespołem wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy przejechali tysiące kilometrów po całej Europie. Przewożąc Państwa do Niemiec i wyruszając z Państwem w tak długą podróż, bierzemy odpowiedzialność za bezpieczne dotarcie do celu. W tym celu zapewniamy sprawdzone, nowoczesne pojazdy oraz doświadczonych kierowców, którzy napotkali na swojej drodze wiele wyzwań i poradzili sobie z nimi bezpiecznie i rozsądnie.